• САДИ З ХАРАКТЕРОМ ТА ДУШЕЮ

 • АВТОРСЬКИЙ ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН

 • ГАРНА ДЕКОРАЦІЯ ДЛЯ ВАШОГО ЖИТТЯ

 • СУЧАСНЕ ЖИТЛОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ

Ландашфт у житлових комплексах

Дійсно сучасний дизайн

Сади під ключ

Складні завдання наш кайф та любов

Ландшафтний дизайн в Україні, та поза ії межами

Команда Aqua Garden рада вітати Вас на нашій сторінці! Якщо Ви довго шукали, хто ж зможе втілити усі Ваші бажання у життя, ми впевнено стверджуємо, що нарешті Ви знайшли те, що необхідно саме Вам!

Наша компанія вже встигла зарекомендувати себе на ринку як відповідальна талановита команда з перетворення ландшафту будь-якого типу та складності. Ми переконані, що будинок – це серце території, тоді як ландшафтний дизайн – його душа, яка створює атмосферу.

Кваліфікація та досвід нашої команди дозволять створити з вашої ділянки справжній витвір мистецтва. Враховуючи ваші побажання, ми зробимо вам повний спектр робіт на ділянці: від ландшафтного проектування до озеленення та освітлення.

Адже погодьтеся: територія біля будинку має бути такою, щоб хотілося повертатися знову і знову.

Звичайно, ландшафтний дизайн – це не лише посадка рослин та мощення доріжок. Це розробка дренажної системи, інженерної системи, робота з малими архітектурними формами. Це складний процес, результат якого, ми обіцяємо, буде чудовим.

Портфоліо

Про нашу студію ландшафтного дизайну

у цифрах

16

років успішної роботи

100+

виконаних проектів

16

досвідчених співробітників

ВАРТІСТЬ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ (ПРОЕКТУВАННЯ)

Тераси, балкони, лоджії
 • - Виїзд на об’єкт, консультація
  - Ескіз планувальної структури ділянки
  - Схема генерального плану
  - Розбивний план
  - План посадок
  - План системи поливу
  - Візуалізація

  Цена 500$ до 100 кВ.м
Пакет "Економ"
 • - Виїзд на об’єкт, консультація
  - Ескіз планувальної структури ділянки
  - Схема генерального плану
  - Розбивний план
  - План посадок
  - План системи поливу
  - Візуалізація

  До 10 сот. - 1200$
  До 25 сот. - 2500$
Пакет "Премiум"
 • - Виїзд на об’єкт, консультація
  - Ескіз планувальної структури ділянки
  - Схема генерального плану
  - План вертикального планування
  - План зливної та дренажної систем
  - Розбивний план
  - План посадок
  - План системи поливу
  - Схема розміщення освітлювального обладнання
  - Дизайн квітників
  - Візуалізація
  - Відомость обсягів робіт та зведені таблиці

  До 10 сот. - 1800$
  До 25 сот. - 3000$

Ландшафтний дизайн — потреба сьогодення

Ландшафтний дизайн стрімко розвивається останнім часом, що не дивно – все більше людей замислюються про те, як зробити своє життя комфортнішим. Завдяки цьому напрямку дизайну, ви можете перетворити територію ділянки так, як вам буде зручно.

Однак ландшафтний дизайн — це не лише політ фантазії та високе мистецтво, але й безліч інженерних розрахунків, облік найрізноманітніших факторів, планування та розподіл бюджету. Тому грамотний ландшафтний дизайнер повинен мати не лише смак, а й спеціальні знання, які підкріплені досвідом. Але ландшафтний проект ділянки є результатом складної роботи не одного дизайнера, а цілої команди фахівців.

Довга і важка робота завжди окупається: раніше непоказна і занедбана ділянка може перетворитися на чудовий казковий сад, затишний куточок натхнення або навіть стильний робочий простір. І незалежно від переваг замовника компанія «Аквагарден» готова піти назустріч і допомогти в реалізації ваших бажань, щоб створити навколо вас ту садову ділянку, де вам буде приємно перебувати.

Мистецтво. Як ми це робимо?

Ландшафтний дизайн — це ціле мистецтво, що дозволяє наділити клаптик землі характером та індивідуальністю, які хоче бачити в ньому замовник. Ми ж готові оформити садок у обраній вами стилістиці, підказати найкращі рішення, врахувати безліч елементів, привнести необхідну родзинку та повністю поручитися за якість виконаної роботи.

Наші ландшафтні дизайнери займуться озелененням території, створенням доріжок та альтанок, спроектують дренажну та інженерну системи, грамотно розташують освітлення, а також прикрасять сад архітектурними композиціями та водоймами.

Навіщо він потрібний саме вам?

Можливо, ідея замовити ландшафтний дизайн і зовсім не спадає вам на думку. Але замовлення дизайну ділянки заощадить ваш час та сили, адже кваліфіковані та досвідчені фахівці «Аквагарден» знають свою справу і готові поручитися за якість своєї роботи, а також ми накопичили безліч позитивних відгуків та рекомендацій клієнтів. Ми допоможемо вам уникнути помилок у проектуванні та на етапі реалізації, зможемо підійти до проблеми нестандартно та запропонувати унікальні рішення. Творчий потенціал наших дизайнерів не залишає сумнівів.

Чому ми?

* Наша компанія на ринку з 2007 року. За 16 років за нашими плечима вже понад 300 різноманітних об’єктів.

* Прогрес йде вперед і ми теж не стоїмо на місці, тому що любимо вчитися та вдосконалюватись. Наші спеціалісти постійно відвідують семінари не лише в Україні, а й у країнах ближнього зарубіжжя.

* Ми співпрацюємо зі світовими виробниками поливу (RAIN BIRD, Hunter — США).

* У нас тільки якісні професійні дренажні системи.

* У нашій команді працюють молоді, креативні та, при цьому, досвідчені співробітники.

* Різносторонні об’єкти. Міське озеленення, благоустрій відпочинкових зон, дитячих майданчиків, житлових комплексів, аквапарків.

* Робота по всій Україні та поза ії межами (Кіпр, Чехія), маємо гарний досвід в проектуванні онлайн

* Посадковий матеріал. Підбираємо матеріал з розплідників Італії, Німеччини, Польщі та України (Західна Україна, Дніпропетровськ, Київ, Одеса)

* Індивідуальний підхід до кожного замовника.

* Робота під ключ (починаючи з проекту, заказуючи результатом та супроводом в обслуговуванні). Інженерні, дренажні системи, ландшафтне освітлення.

* Особливі умови для житлових комплексів та зон відпочинку для дітей. Для нас особливо важлива безпека діток, тому для них ми вибираємо рослини без ягід, колючок та голочок, що витримують різні навантаження. Стежки стелиться з м’яких матеріалів, не токсичних, не мають запаху.

У нашій команді працюють виключно професіонали, закохані у свою справу:

* Інженери — проектувальники

* Ландшафтні дизайнери

* Генпланисти

*Озеленювачі

* Садівники

* Сантехніки вищої кваліфікації

* Електрики

Вибираючи нас — Ви обираєте якість та заощаджуєте свій час! І нехай тепер Ваш сусід, визирнувши зі свого вікна, скаже, що у його сусіда трава точно зеленіша!

ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН ВАШОГО БУДИНКУ!

Розробка ландшафтного дизайну будинку — процес складний і копіткий, до якого професіонали докладають неймовірної кількості зусиль. У нього входить безліч дрібниць, пропусти одну з яких — і сад буде не так досконалий. При розробці дизайн-проекту повинні враховуватися не тільки деталі, зумовлені розрахунками та вимірами фахівців, але також і братися до уваги спосіб життя, уподобання та побажання власників саду, який насамперед послужить місцем відпочинку для них. Облаштування прибудинкової території — це не тільки розбивка фруктового саду, а також наповнення її декором, прокладання доріжок та безліч інших важливих дрібниць.

Ландшафтний дизайн приватного будинку — своєрідне відображення внутрішнього світу його господаря, часом складно не перенаситити його акцентами, а тому підрядник повинен мати тонке почуття стилю та міри. Компанія Аквагарден вже багато років займається розробкою ландшафтних дизайн-проектів, а замовники завжди залишаються задоволені результатами роботи наших фахівців.

Вирішення завдань у галузі ландшафтного дизайну потребує глибоких теоретичних знань і, безперечно, певного досвіду. Одночасно дизайнер повинен добре розбиратися в дендрології та філософії, роботі гідротехнічних споруд та різноманітних інженерних систем, не кажучи вже про обов’язковий творчий потенціал усієї команди, яка працює над удосконаленням саду.

Ландшафтний дизайн — це не тільки прикраса та облагородження навколишнього середовища, він також виконує певні споживчі функції. Грамотно зонувати ділянку, визначити найкраще розташування водоймища, провести комплекс заходів, пов’язаних із геодезичними вимірами, геопластикою та трасами інженерних мереж, — це далеко не всі етапи розробки та реалізації проекту. Трудомісткість подібної роботи складно переоцінити, адже ландшафтний дизайнер — це архітектор, ботанік, інженер, економіст. Саме тому ми наполягаємо на тому, щоб ви зверталися за послугою ландшафтного дизайну лише до перевірених компаній та спеціалістів. Створення саду вимагає вкладення великої кількості часу, сил та грошей, але все це окупається. Замовити ландшафтний дизайн в Одесі ви можете у компанії Аквагарден, і ми доведемо вам, що будь-яка мрія здійснена!

Почніть створення

свого проекту

Ми з радістю здійснимо ваші мрії! Давайте обговоримо: